فروشنده شو

با مطالعه شرایط زیر با ما در فروش همکاری کنید

شما می توانید محصولات خود را از طریق پنل فروشندگان با ما به اشتراک بگذارید

1-فروشنده  و نویسنده کالا مسئول تمامی خدمات پس از فروش از قبیل گارانتی ، پرداخت خسارت،بازگردانی کالا در صورت معیوب بودن می باشد.

2- فروشنده متعهد می شود که موجودی کالا را کنترل و همیشه در دسترس باشد و حتما کالای قابل فروش را در موجودی خود داشته باشد.

3- فروشنده متعهد می گردد که تمامی کالا های فروخته شده را طی 48 ساعت به دفتر مرکزی مدیران سیستم یا انبار ارسال نماید(هزینه ارسال و نحوه ارسال به عهده فروشنده است.)

4-در صورت هرگونه مغایرت محصول ارسالی با محصول ایجاد شده در سایت مدیران سیستم می تواند محصول را برگردانده و خسارت را از کیف پول فروشنده کسر نماید(در صورت اصلاح تا 24 ساعت این بند منتفی است.).

5-هزینه ارسال کالا به مشتری به حساب مدیران سیستم واریز خواهد شد و فروشنده فقط هزینه محصول خود را دریافت می نماید.

6-به ازای فروش محصولات از طریق مدیران سیستم طبق جدول اعلامی درصدی از فروش محصولات کسر و به عنوان کارمزد و یا سود حاصله ی مدیران سیستم در پنل کسر و باقی مبلغ به حساب فروشنده واریز می شود.

7-تسویه حساب با فروشنده بعد از یک ماه و به صورت یکجا صورت می گیرد این مدت به دلیل مهلت تست به مشتری می باشد و در این مدت فروشنده متعهد می شود که امکان بازگشت محصول به مشتری را داده و محصول را تا یک ماه مرجوع کند(امکان تعویض بنا به درخواست مشتری وجود دارد.)

8-مدیران سیستم متعهد می گردد که تمامی محصولات شما را به نحوی مناسب برای فروش قرار داده  و امکانات سایت را به صورت مساوی به تمام فروشندگان اعطا نماید.

9- در صورتی که به درخواست فروشنده کالا به صورت فروش ویژه اعلام گردد هزینه های کالا اعم  از  ارسال رایگان ، تخفیف ها،هدایای همراه کالا و غیره به عهده فروشنده می باشد.

10-در صورت موجود نبودن کالا در انبار فروشنده و اشتباه اعلامی از طرف ایشان و بنا به درخواست فروشنده مدیران سیستم می تواند کالا را تهیه نماید و در صورت تهیه به غیر از خسارت ، 2 درصد به جدول اعلامی اضافه می گردد(درصد جریمه بنا به تشخیص مدیریت قابل بخشش است.).

11-این توافقنامه قابل تغییر است  و فروشنده موظف است که قوانین را همیشه کنترل نماید و مدیران سیستم تغییرات را به اطلاع شما خواهد رساند.

12-ثبت نام و تایید فروشنده به منزله تایید شرایط است و قابل پیگیری است.

13- عرف و قانون بازار کسب و کار نمی تواند قابل استناد باشد و فروشنده مسئول تمامی کالا های ارسالی است.

موفق و سربلند باشید

مدیران سیستم

دیدگاهتان را بنویسید